SD14-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD14-100-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD14-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 1.1A 205.8 MOHM
Dataark: 1.SD14-100-R.pdf2.SD14-100-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3800 pcs
7600 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD14-100-R
Varenummer SD14-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 10UH 1.1A 205.8 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 91732 pcs Datablad 1.SD14-100-R.pdf2.SD14-100-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SD
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1174-2
SD14-100
SD14-100-ND
SD14100R
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.057" (1.45mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 205.8 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 205.8 mOhm
Nuværende vurdering 1.1A Nuværende - Mætning 1.18A