SD14-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD14-220-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD14-220-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 806MA 385.3 MOHM
Dataark: 1.SD14-220-R.pdf2.SD14-220-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD14-220-R
Varenummer SD14-220-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 22UH 806MA 385.3 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 109020 pcs Datablad 1.SD14-220-R.pdf2.SD14-220-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne SD14-220
SD14-220-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.057" (1.45mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Shielded Wirewound Inductor 806mA 385.3 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 385.3 mOhm
Nuværende vurdering 806mA Nuværende - Mætning 793mA