SD14-4R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD14-4R5-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD14-4R5-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.5UH 1.64A 93.5 MOHM
Dataark: 1.SD14-4R5-R.pdf2.SD14-4R5-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD14-4R5-R
Varenummer SD14-4R5-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 4.5UH 1.64A 93.5 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 93127 pcs Datablad 1.SD14-4R5-R.pdf2.SD14-4R5-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne 513-1177-2
SD14-4R5
SD14-4R5-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 4.5µH
Højde - Siddende (Max) 0.057" (1.45mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 4.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.64A 93.5 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 93.5 mOhm
Nuværende vurdering 1.64A Nuværende - Mætning 1.74A