SD25-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD25-330-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD25-330-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 1.11A 214.9 MOHM
Dataark: SD25-330-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD25-330-R
Varenummer SD25-330-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 33UH 1.11A 214.9 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 87096 pcs Datablad SD25-330-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne SD25-330
SD25-330-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.098" (2.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.11A 214.9 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 214.9 mOhm
Nuværende vurdering 1.11A Nuværende - Mætning 711mA