SD25-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD25-681-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD25-681-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 262MA 3.88 OHM
Dataark: SD25-681-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD25-681-R
Varenummer SD25-681-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 680UH 262MA 3.88 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 87478 pcs Datablad SD25-681-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne SD25-681
SD25-681-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 680µH
Højde - Siddende (Max) 0.098" (2.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 680µH Shielded Wirewound Inductor 262mA 3.88 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 3.88 Ohm
Nuværende vurdering 262mA Nuværende - Mætning 154mA