SD3110-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3110-101-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 146MA 4.72 OHM
Dataark: SD3110-101-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD3110-101-R
Varenummer SD3110-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 100UH 146MA 4.72 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6430 pcs Datablad SD3110-101-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Afskærmning Shielded Serie SD3110
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 100µH Højde - Siddende (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Wirewound Inductor 146mA 4.72 Ohm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 4.72 Ohm Nuværende vurdering 146mA
Nuværende - Mætning 150mA