SD3110-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3110-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 820MA 149 MOHM
Dataark: SD3110-2R2-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD3110-2R2-R
Varenummer SD3110-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 820MA 149 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6946 pcs Datablad SD3110-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Afskærmning Shielded Serie SD3110
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 820mA 149 mOhm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 149 mOhm Nuværende vurdering 820mA
Nuværende - Mætning 1A