SD3112-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3112-151-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3112-151-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 149MA 6.01 OHM
Dataark: SD3112-151-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4100 pcs
8200 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD3112-151-R
Varenummer SD3112-151-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 150UH 149MA 6.01 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 113689 pcs Datablad SD3112-151-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Afskærmning Shielded Serie SD3112
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4211-2
SD3112-151-R-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Wirewound Inductor 149mA 6.01 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 6.01 Ohm
Nuværende vurdering 149mA Nuværende - Mætning 142mA