SD3114-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3114-101-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 213MA 3.3 OHM
Dataark: SD3114-101-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD3114-101-R
Varenummer SD3114-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 100UH 213MA 3.3 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 83713 pcs Datablad SD3114-101-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Afskærmning Shielded Serie SD3114
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 100µH Højde - Siddende (Max) 0.055" (1.40mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Wirewound Inductor 213mA 3.3 Ohm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 3.3 Ohm Nuværende vurdering 213mA
Nuværende - Mætning 252mA