SD3114-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3114-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.17A 110 MOHM
Dataark: SD3114-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4100 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD3114-2R2-R
Varenummer SD3114-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.17A 110 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 79709 pcs Datablad SD3114-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Afskærmning Shielded Serie SD3114
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.055" (1.40mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.17A 110 mOhm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 110 mOhm Nuværende vurdering 1.17A
Nuværende - Mætning 1.74A