SD6030-271-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD6030-271-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 264.2UH 440MA 1.56 OHM
Dataark: SD6030-271-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD6030-271-R
Varenummer SD6030-271-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 264.2UH 440MA 1.56 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 134977 pcs Datablad SD6030-271-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Afskærmning Shielded Serie SD6030
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 264.2µH Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 264.2µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.56 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.56 Ohm Max Nuværende vurdering 440mA
Nuværende - Mætning 270mA