SD7030-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD7030-100-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD7030-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 2.1A 65 MOHM SMD
Dataark: SD7030-100-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1500 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD7030-100-R
Varenummer SD7030-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 10UH 2.1A 65 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 97883 pcs Datablad SD7030-100-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Afskærmning Shielded Serie SD7030
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1485-2
SD7030100R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 65 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 65 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.1A Nuværende - Mætning 1.7A