SD8350-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8350-101-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD8350-101-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 800MA 360 MOHM
Dataark: SD8350-101-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD8350-101-R
Varenummer SD8350-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 100UH 800MA 360 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 74965 pcs Datablad SD8350-101-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Afskærmning Shielded Serie SD8350
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1507-2 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 360 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 360 mOhm Max
Nuværende vurdering 800mA Nuværende - Mætning 1.3A