TDC600-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TDC600-10-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE CARTRIDGE CERM 10POLE
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TDC600-10-R
Varenummer TDC600-10-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE CARTRIDGE CERM 10POLE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4441 pcs Datablad
Spændingsværdi - AC 600V Størrelse / Dimension 0.248" Dia x 1.000" L (6.30mm x 25.40mm)
Serie TDC600 Responstid Fast
Emballage - Pakke / tilfælde 8AG, 1/4" x 1"
Driftstemperatur - Monteringstype Holder
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Sikringstype Cartridge Funktioner -
Nuværende vurdering 10A klasse -
Brydekapacitet @ Nominel spænding 200A Godkendelser ASTA, BSI