TR/3216FF20-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR/3216FF20-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TR/3216FF20-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE BOARD MOUNT 20A 24VDC 1206
Dataark: TR/3216FF20-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TR/3216FF20-R
Varenummer TR/3216FF20-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE BOARD MOUNT 20A 24VDC 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 78356 pcs Datablad TR/3216FF20-R.pdf
Spændingsvurdering - DC 24V Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.89mm)
Serie Chip 3216FF Responstid Fast
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric)
Andre navne 283-2794-6 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Smeltning I²t 48.6 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Sikringstype Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Kold modstand 0.0018 Ohms
Nuværende vurdering 20A Farve -
Brydekapacitet @ Nominel spænding 150A Godkendelser cULus