TR2/TCP500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2/TCP500-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TR2/TCP500-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE BRD MNT 500MA 250VAC 2SMD
Dataark: TR2/TCP500-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TR2/TCP500-R
Varenummer TR2/TCP500-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE BRD MNT 500MA 250VAC 2SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 173529 pcs Datablad TR2/TCP500-R.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Størrelse / Dimension 0.405" L x 0.109" W x 0.109" H (10.29mm x 2.77mm x 2.77mm)