UP2.8B-150-R
Produkt oversigt
Varenummer: UP2.8B-150-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 1.7A 120 MOHM SMD
Dataark: UP2.8B-150-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for UP2.8B-150-R
Varenummer UP2.8B-150-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 15UH 1.7A 120 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 80596 pcs Datablad UP2.8B-150-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Andre navne UP2-8B-150-R
UP2.8B-150
UP2.8B-150-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.80mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 120 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 120 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.7A Nuværende - Mætning 2.2A