UP2T-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2T-1R5-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.5UH 8.3A 9.6 MOHM TH
Dataark: 1.UP2T-1R5-R.pdf2.UP2T-1R5-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for UP2T-1R5-R
Varenummer UP2T-1R5-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 1.5UH 8.3A 9.6 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4318 pcs Datablad 1.UP2T-1R5-R.pdf2.UP2T-1R5-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™ 2T
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne UP2T-1R5
UP2T-1R5-ND
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 1.5µH
Højde - Siddende (Max) 0.390" (9.90mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 8.3A 9.6 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 9.6 mOhm Max
Nuværende vurdering 8.3A Nuværende - Mætning 7.9A