UP3B-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-3R3-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP3B-3R3-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 8A 8.3 MOHM SMD
Dataark: UP3B-3R3-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
450 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP3B-3R3-R
Varenummer UP3B-3R3-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 8A 8.3 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 77131 pcs Datablad UP3B-3R3-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1764-2
UP3B-3R3
UP3B-3R3-ND
UP3B-3R3-R-ND
UP3B3R3R
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.268" (6.80mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 8A 8.3 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 8.3 mOhm Max
Nuværende vurdering 8A Nuværende - Mætning 9.3A