UP4B-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-1R0-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP4B-1R0-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 17.3A 2.3 MOHM SMD
Dataark: UP4B-1R0-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
275 pcs
550 pcs
825 pcs
1375 pcs
2750 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP4B-1R0-R
Varenummer UP4B-1R0-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 1UH 17.3A 2.3 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 53743 pcs Datablad UP4B-1R0-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1189-2
UP4B-1R0
UP4B-1R0-ND
UP4B1R0R
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.310" (7.87mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Wirewound Inductor 17.3A 2.3 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 2.3 mOhm Max
Nuværende vurdering 17.3A Nuværende - Mætning 37.3A