UP4B-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-3R3-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP4B-3R3-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 11A 5.7 MOHM SMD
Dataark: UP4B-3R3-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP4B-3R3-R
Varenummer UP4B-3R3-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 11A 5.7 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29876 pcs Datablad UP4B-3R3-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4087-1 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.310" (7.87mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 11A 5.7 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 5.7 mOhm Max
Nuværende vurdering 11A Nuværende - Mætning 20.2A