UP4T-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP4T-220-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 4.5A 34 MOHM TH
Dataark: 1.UP4T-220-R.pdf2.UP4T-220-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for UP4T-220-R
Varenummer UP4T-220-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 22UH 4.5A 34 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3060 pcs Datablad 1.UP4T-220-R.pdf2.UP4T-220-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.669" Dia (17.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™ 4T
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne UP4T-220
UP4T-220-ND
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.518" (13.15mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 34 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 34 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.5A Nuværende - Mætning 7.6A