UP5S-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP5S-102-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 1MH 550MA 1.5 OHM SMD
Dataark: 1.UP5S-102-R.pdf2.UP5S-102-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP5S-102-R
Varenummer UP5S-102-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 1MH 550MA 1.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 54924 pcs Datablad 1.UP5S-102-R.pdf2.UP5S-102-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
Afskærmning Shielded Serie UNI-PAC™ 5S
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne UP5S-102
UP5S-102-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 1mH
Højde - Siddende (Max) 0.295" (7.50mm) Frekvens - Selvresonans 1.9MHz
Detaljeret beskrivelse 1mH Shielded Wirewound Inductor 550mA 1.5 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 550mA Nuværende - Mætning 780mA