VP5-0053-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
VP5-0053-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VP5-0053-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 6 COIL 3.4UH SMD
Dataark: VP5-0053-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for VP5-0053-R
Varenummer VP5-0053-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 6 COIL 3.4UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8533 pcs Datablad VP5-0053-R.pdf
Tolerance - Størrelse / Dimension 0.827" L x 1.122" W (21.00mm x 28.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie VERSA-PAC®
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard Andre navne 513-1540
VP5-0053
VP5-0053-ND
VP5-0053-R-ND
VP50053R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal coils 6
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.425" (10.80mm)
Detaljeret beskrivelse Unshielded 6 Coil Inductor Array Nonstandard DC-resistens (DCR) - Serie -
DC-modstand (DCR) - Parallel -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
VP5-0083TR-R
VP5-0083TR-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: INDUCT ARRAY 6 COIL 5.3UH SMD
På lager: 15352 pcs
Hent: VP5-0083TR-R.pdf
RFQ
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: INDUCT ARRAY 6 COIL 9.9UH SMD
På lager: 9937 pcs
Hent: VP5-0155TR-R.pdf
RFQ
VP5BLX
VP5BLX
producenter: Conxall / Switchcraft
Beskrivelse: PATCHCORD VIDEO STD 5' BLUE
Hent: VP5BLX.pdf
VP5-0155-R
VP5-0155-R
Hent: VP5-0155-R.pdf
VP5BKX
VP5BKX
Beskrivelse: PATCHCORD VIDEO STD 5' BLACK
Hent: VP5BKX.pdf
VP50
VP50
producenter: FLIR
Beskrivelse: VOLTAGE DETECTOR CAT IV 1000V