209-10LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
209-10LPST Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 209-10LPST
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Dataark: 209-10LPST.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 209-10LPST
Varenummer 209-10LPST Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 73883 pcs Datablad 209-10LPST.pdf
Vaskbar Yes Spændingsbedømmelse 20VDC
Afslutningsstil PC Pin Serie 209
Tonehøjde 0.100" (2.54mm), Full Emballage Tube
Andre navne 209010LPST
20910LPST
CT20910LPST
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal positioner 10 Monteringstype Through Hole
Mekanisk liv - Længde 1.058" (26.87mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde over bord 0.180" (4.57mm)
Funktioner Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Elektrisk liv 2,000 Cycles
Detaljeret beskrivelse Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Nuværende vurdering 100mA
Kontaktmateriale Beryllium Copper Kontakt Afslut Gold
Kredsløb SPST Kropsmateriale -
Aktuator Type Slide (Standard) Aktuator niveau Flush, Recessed
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
209-10ESFD
209-10ESFD
producenter: CTS Electronic Components
Beskrivelse: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
På lager: 108109 pcs
Hent: 209-10ESFD.pdf
RFQ
209-10LPSFD
209-10LPSFD
På lager: 107991 pcs
Hent: 209-10LPSFD.pdf
RFQ
209-10LPSTD
209-10LPSTD
Hent: 209-10LPSTD.pdf
209-10MSF
209-10MSF
Hent: 209-10MSF.pdf
209-10MS
209-10MS
Hent: 209-10MS.pdf
209-10LPS
209-10LPS
Hent: 209-10LPS.pdf
209-10MSD
209-10MSD
Hent: 209-10MSD.pdf
209-10LPSD
209-10LPSD
Hent: 209-10LPSD.pdf
209-10LPSTF
209-10LPSTF
Hent: 209-10LPSTF.pdf
209-10LPSF
209-10LPSF
Hent: 209-10LPSF.pdf
209-10LPSTFD
209-10LPSTFD