218-10LPSTRF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 218-10LPSTRF
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Dataark: 218-10LPSTRF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 218-10LPSTRF
Varenummer 218-10LPSTRF Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 98925 pcs Datablad 218-10LPSTRF.pdf
Vaskbar Yes Spændingsbedømmelse 24VDC
Afslutningsstil Gull Wing Serie 218
Tonehøjde 0.050" (1.27mm), Half Emballage Tape & Reel (TR)
Andre navne 218010LPSTRF
21810LPSTRF
Driftstemperatur -55°C ~ 85°C
Antal positioner 10 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mekanisk liv -
Længde 0.546" (13.87mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde over bord 0.104" (2.65mm) Funktioner Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Elektrisk liv 1,000 Cycles Detaljeret beskrivelse Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Nuværende vurdering 25mA Kontaktmateriale Beryllium Copper
Kontakt Afslut Gold Kredsløb SPST
Kropsmateriale - Aktuator Type Slide (Standard)
Aktuator niveau Flush, Recessed
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
218-10LPSTR
218-10LPSTR
producenter: CTS Electronic Components
Beskrivelse: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V