219-12LPSTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 219-12LPSTR
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Dataark: 219-12LPSTR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 219-12LPSTR
Varenummer 219-12LPSTR Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 107305 pcs Datablad 219-12LPSTR.pdf
Vaskbar Yes Spændingsbedømmelse 20VDC
Afslutningsstil Gull Wing Serie 219
Tonehøjde 0.100" (2.54mm), Full Emballage Tape & Reel (TR)
Andre navne 219012LPSTR
21912LPSTR
Driftstemperatur -55°C ~ 85°C
Antal positioner 12 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mekanisk liv -
Længde 1.258" (31.95mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde over bord 0.160" (4.06mm) Funktioner Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Elektrisk liv 2,000 Cycles Detaljeret beskrivelse Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Nuværende vurdering 100mA Kontaktmateriale Beryllium Copper
Kontakt Afslut Gold Kredsløb SPST
Kropsmateriale - Aktuator Type Slide (Standard)
Aktuator niveau Flush, Recessed
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
219-12LPST
219-12LPST
producenter: CTS Electronic Components
Beskrivelse: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V