254SA103C50A
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
254SA103C50A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 254SA103C50A
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS SMD
Dataark: 254SA103C50A.pdf
  • Besked
Specifikationer for 254SA103C50A
Varenummer 254SA103C50A Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4675 pcs Datablad 254SA103C50A.pdf
Tolerance ±30% Størrelse / Dimension Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
Serie 254 Rotationsvinkel 50°
Modstand 10 kOhms Power (Watts) 0.0125W
Emballage Bulk Monteringstype Surface Mount
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse 2 Axis 10 kOhms Surface Mount Joystick Potentiometer 50° 0.0125W