402F38433CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F38433CDT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 402F38433CDT
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 38.4000MHZ 18PF SMD
Dataark: 1.402F38433CDT.pdf2.402F38433CDT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 402F38433CDT
Varenummer 402F38433CDT Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 38.4000MHZ 18PF SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5734 pcs Datablad 1.402F38433CDT.pdf2.402F38433CDT.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie 402 Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Driftstilstand Fundamental
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belastningskapacitet 18pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.022" (0.55mm) Frekvens Tolerance ±30ppm
Frekvensstabilitet ±30ppm Frekvens 38.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms Detaljeret beskrivelse 38.4MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead