416F32012ASR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F32012ASR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 416F32012ASR
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT
Dataark: 416F32012ASR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 416F32012ASR
Varenummer 416F32012ASR Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 212735 pcs Datablad 416F32012ASR.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serie 416 Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead
Driftstemperatur -10°C ~ 60°C Driftstilstand Fundamental
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belastningskapacitet Series Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.018" (0.45mm) Frekvens Tolerance ±10ppm
Frekvensstabilitet ±20ppm Frekvens 32MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms Detaljeret beskrivelse 32MHz ±10ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead