416F38433CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F38433CDT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 416F38433CDT
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT
Dataark: 416F38433CDT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 416F38433CDT
Varenummer 416F38433CDT Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6812 pcs Datablad 416F38433CDT.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serie 416 Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Driftstilstand Fundamental
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belastningskapacitet 18pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.018" (0.45mm) Frekvens Tolerance ±30ppm
Frekvensstabilitet ±30ppm Frekvens 38.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms Detaljeret beskrivelse 38.4MHz ±30ppm Crystal 18pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead