633L12503C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633L12503C2T Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 633L12503C2T
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Dataark: 1.633L12503C2T.pdf2.633L12503C2T.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 633L12503C2T
Varenummer 633L12503C2T Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33519 pcs Datablad 1.633L12503C2T.pdf2.633L12503C2T.pdf
Spænding - Supply 2.5V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie 633
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 6-SMD, No Lead Produktion LVDS
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.039" (1.00mm) Fungere Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±50ppm Frekvens 125MHz
Detaljeret beskrivelse 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 66mA