637E22503C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637E22503C2T Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 637E22503C2T
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD
Dataark: 1.637E22503C2T.pdf2.637E22503C2T.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 637E22503C2T
Varenummer 637E22503C2T Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13383 pcs Datablad 1.637E22503C2T.pdf2.637E22503C2T.pdf
Spænding - Supply 2.5V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 637
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 6-SMD, No Lead Produktion LVPECL
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm) Fungere Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±50ppm Frekvens 225MHz
Detaljeret beskrivelse 225MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 88mA