653E22503C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653E22503C3T Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 653E22503C3T
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD
Dataark: 1.653E22503C3T.pdf2.653E22503C3T.pdf
  • Besked
Specifikationer for 653E22503C3T
Varenummer 653E22503C3T Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13128 pcs Datablad 1.653E22503C3T.pdf2.653E22503C3T.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 653
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 6-SMD, No Lead Produktion LVPECL
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.055" (1.40mm) Fungere Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±50ppm Frekvens 225MHz
Detaljeret beskrivelse 225MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 88mA