654C12503C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
654C12503C3T Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 654C12503C3T
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse OSC XO 125.0000MHZ HCMOS SMD
Dataark: 1.654C12503C3T.pdf2.654C12503C3T.pdf
  • Besked
Specifikationer for 654C12503C3T
Varenummer 654C12503C3T Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse OSC XO 125.0000MHZ HCMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38971 pcs Datablad 1.654C12503C3T.pdf2.654C12503C3T.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 654C
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 6-SMD, No Lead Produktion HCMOS
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.055" (1.40mm) Fungere Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±50ppm Frekvens 125MHz
Detaljeret beskrivelse 125MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 20mA (Typ)