753083330GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 753083330GP
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT
Dataark: 753083330GP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 753083330GP
Varenummer 753083330GP Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40228 pcs Datablad 753083330GP.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serie 753 Modstand-Ratio-Drift -
Modstand Matchende forhold - Modstand (ohm) 33
Strøm pr. Element 80mW Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 8-SRT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal modstande 4 Antal stifter 8
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.100" (2.53mm)
Detaljeret beskrivelse 33 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Kredsløbstype Isolated
Applikationer -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
753083560GP
753083560GP
producenter: CTS Electronic Components
Beskrivelse: RES ARRAY 4 RES 56 OHM 8SRT
På lager: 50350 pcs
Hent: 753083560GP.pdf
RFQ
753083560GPTR13
753083560GPTR13
På lager: 73697 pcs
Hent: 753083560GPTR13.pdf
RFQ
753083330GPTR7
753083330GPTR7
Beskrivelse: RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT
Hent: 753083330GPTR7.pdf
753083101GTR
753083101GTR
Beskrivelse: RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SRT
Hent: 753083101GTR.pdf
Hent: 753083330GTR.pdf
753083330GPTR13
753083330GPTR13