ATS050CSM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS050CSM-1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ATS050CSM-1
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES SMD
Dataark: ATS050CSM-1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ATS050CSM-1
Varenummer ATS050CSM-1 Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 512628 pcs Datablad ATS050CSM-1.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serie ATS-SM Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde HC-49/US
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Driftstilstand Fundamental
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belastningskapacitet Series Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.169" (4.30mm) Frekvens Tolerance ±30ppm
Frekvensstabilitet ±50ppm Frekvens 5MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Detaljeret beskrivelse 5MHz ±30ppm Crystal Series 80 Ohms HC-49/US