ATS40ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS40ASM-1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ATS40ASM-1
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD
Dataark: ATS40ASM-1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ATS40ASM-1
Varenummer ATS40ASM-1 Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 371276 pcs Datablad ATS40ASM-1.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serie ATS-SM Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde HC-49/US
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Driftstilstand 3rd Overtone
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belastningskapacitet 20pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.169" (4.30mm) Frekvens Tolerance ±30ppm
Frekvensstabilitet ±50ppm Frekvens 40MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Detaljeret beskrivelse 40MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms HC-49/US
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
ATS468LSGTN-T
ATS468LSGTN-T
producenter: Allegro MicroSystems, LLC.
Beskrivelse: MAGNETIC SWITCH SPEC PURP 4SIP
På lager: 13251 pcs
Hent: ATS468LSGTN-T.pdf
RFQ
ATS400SM-1
ATS400SM-1
producenter: CTS Electronic Components
Beskrivelse: CRYSTAL 40.0000MHZ SERIES SMD
På lager: 375864 pcs
Hent: ATS400SM-1.pdf
RFQ
ATS40ASM-1E
ATS40ASM-1E
Beskrivelse: CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD