GL050F35CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GL050F35CDT
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 5.000000 MHZ SMD
Dataark: GL050F35CDT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for GL050F35CDT
Varenummer GL050F35CDT Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 5.000000 MHZ SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 293342 pcs Datablad GL050F35CDT.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Serie ATSSMGL Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde HC-49/US
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Driftstilstand Fundamental
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belastningskapacitet 18pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.169" (4.30mm) Frekvens Tolerance ±30ppm
Frekvensstabilitet ±50ppm Frekvens 5MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Detaljeret beskrivelse 5MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US