GL180F33CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GL180F33CDT
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 18.000000 MHZ SMD
Dataark: GL180F33CDT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for GL180F33CDT
Varenummer GL180F33CDT Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 18.000000 MHZ SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 347017 pcs Datablad GL180F33CDT.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Serie ATSSMGL Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde HC-49/US
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Driftstilstand Fundamental
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belastningskapacitet 18pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.169" (4.30mm) Frekvens Tolerance ±30ppm
Frekvensstabilitet ±30ppm Frekvens 18MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms Detaljeret beskrivelse 18MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US