LP060F35IDT
Produkt oversigt
Varenummer: LP060F35IDT
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 6.000000MHZ SMD
Dataark: 1.LP060F35IDT.pdf2.LP060F35IDT.pdf
  • Besked
Specifikationer for LP060F35IDT
Varenummer LP060F35IDT Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 6.000000MHZ SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 349911 pcs Datablad 1.LP060F35IDT.pdf2.LP060F35IDT.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serie ATSSMLP Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde HC-49/US
Andre navne LP600F35IDT
LP600F35IDT-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Driftstilstand Fundamental Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Belastningskapacitet 18pF
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekvens Tolerance ±30ppm Frekvensstabilitet ±50ppm
Frekvens 60MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Detaljeret beskrivelse 60MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US