LP080F33IET
Produkt oversigt
Varenummer: LP080F33IET
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 8.000000MHZ SMD
Dataark: 1.LP080F33IET.pdf2.LP080F33IET.pdf
  • Besked
Specifikationer for LP080F33IET
Varenummer LP080F33IET Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 8.000000MHZ SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 326797 pcs Datablad 1.LP080F33IET.pdf2.LP080F33IET.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serie ATSSMLP Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde HC-49/US
Andre navne LP800F33IET
LP800F33IET-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Driftstilstand Fundamental Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Belastningskapacitet 20pF
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekvens Tolerance ±30ppm Frekvensstabilitet ±30ppm
Frekvens 80MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Detaljeret beskrivelse 80MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms HC-49/US