LP320F23IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LP320F23IDT
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 32.000000MHZ SMD
Dataark: 1.LP320F23IDT.pdf2.LP320F23IDT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LP320F23IDT
Varenummer LP320F23IDT Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 32.000000MHZ SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 286942 pcs Datablad 1.LP320F23IDT.pdf2.LP320F23IDT.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serie ATSSMLP Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde HC-49/US
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Driftstilstand Fundamental
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belastningskapacitet 18pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.126" (3.20mm) Frekvens Tolerance ±20ppm
Frekvensstabilitet ±30ppm Frekvens 32MHz
Detaljeret beskrivelse 32MHz ±20ppm Crystal 18pF HC-49/US