TS192F33CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TS192F33CDT
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 19.200000 MHZ
Dataark: 1.TS192F33CDT.pdf2.TS192F33CDT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TS192F33CDT
Varenummer TS192F33CDT Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 19.200000 MHZ Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 327257 pcs Datablad 1.TS192F33CDT.pdf2.TS192F33CDT.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serie ATSSMTS Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde HC-49/US
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Driftstilstand Fundamental
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belastningskapacitet 18pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.169" (4.30mm) Frekvens Tolerance ±30ppm
Frekvensstabilitet ±30ppm Frekvens 19.2MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms Detaljeret beskrivelse 19.2MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US