CSS-1021028N
CUI, Inc.CUI, Inc.
CSS-1021028N Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSS-1021028N
Producent / Mærke: CUI, Inc.
Produkt beskrivelse SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 107DB
Dataark: CSS-1021028N.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSS-1021028N
Varenummer CSS-1021028N Fabrikant CUI, Inc.
Beskrivelse SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 107DB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16817 pcs Datablad CSS-1021028N.pdf
Type General Purpose Afslutning Solder Eyelet(s)
Teknologi Magnetic Størrelse / Dimension 4.016" L x 4.016" W (102.00mm x 102.00mm)
Form Round, Square Frame Serie CSS
Vurderinger - Power-rated 10W
Strøm - Max 12W Havnestation Top
Emballage Tray Andre navne 102-3849
Materiale - Magnet Nd-Fe-B Materiale - Cone Paper/Foam
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Impedans 8 Ohms Højde - Siddende (Max) 1.398" (35.50mm)
Frekvensområde 92Hz ~ 7.8kHz Frekvens - Selvresonans 115Hz
Effektivitet - dBA 107.00 Effektivitet - Type Sound Pressure Level (SPL)
Effektivitet - Testing 1W/100mm Detaljeret beskrivelse 8 Ohms General Purpose Speaker 10W 92Hz ~ 7.8kHz Top Round, Square Frame 107dB