DPA120040-P9/R-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DPA120040-P9/R-SZ
Producent / Mærke: CUI, Inc.
Produkt beskrivelse AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for DPA120040-P9/R-SZ
Varenummer DPA120040-P9/R-SZ Fabrikant CUI, Inc.
Beskrivelse AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2806 pcs Datablad
Spænding - Output 12VAC Spænding - Indgang 120VAC
Størrelse / Dimension - Serie -
Region udnyttet North America Power (Watts) 5W
Output Connector Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. Andre navne DPA120040P9/RSZ
Driftstemperatur - Ingen belastning af strømforbrug -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Fixed Blade
Input Connector NEMA 1-15P Form Wall Mount
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse 12VAC 400mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nuværende - Output (Max) 400mA Ledningslængde -