DPA120060-P13/R
Produkt oversigt
Varenummer: DPA120060-P13/R
Producent / Mærke: CUI, Inc.
Produkt beskrivelse AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DPA120060-P13/R
Varenummer DPA120060-P13/R Fabrikant CUI, Inc.
Beskrivelse AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5163 pcs Datablad
Spænding - Output 12VAC Spænding - Indgang 120VAC
Størrelse / Dimension - Serie -
Region udnyttet North America Power (Watts) 7W
Output Connector Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4mm O.D. x 9.5mm Andre navne DPA120060P13/R
Driftstemperatur - Ingen belastning af strømforbrug -
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Input Type Fixed Blade
Input Connector NEMA 1-15P Form Wall Mount
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse 12VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nuværende - Output (Max) 600mA Ledningslængde -