DPA120100-P5/R-TC
Produkt oversigt
Varenummer: DPA120100-P5/R-TC
Producent / Mærke: CUI, Inc.
Produkt beskrivelse AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Besked
Specifikationer for DPA120100-P5/R-TC
Varenummer DPA120100-P5/R-TC Fabrikant CUI, Inc.
Beskrivelse AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5874 pcs Datablad
Spænding - Output 12VAC Spænding - Indgang 120VAC
Størrelse / Dimension - Serie -
Region udnyttet North America Power (Watts) 12W
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Andre navne DPA120100P5/RTC
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nuværende - Output (Max) 1A Ledningslængde -