CT3335-50
Cal Test ElectronicsCal Test Electronics
CT3335-50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CT3335-50
Producent / Mærke: Cal Test Electronics
Produkt beskrivelse CONN TERMINATR PLUG N TYPE 50OHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for CT3335-50
Varenummer CT3335-50 Fabrikant Cal Test Electronics
Beskrivelse CONN TERMINATR PLUG N TYPE 50OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2969 pcs Datablad
Serie - Monteringstype Free Hanging, Cap
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 50 Ohms
Funktioner - Dielektrisk materiale -
Detaljeret beskrivelse Terminator Coax Connector Plug, Male Pin N Type 50 Ohms Kontaktmateriale -
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Plug, Male Pin
Connector Style N Type Kropsmateriale -
Body Finish -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CT3336
CT3336
producenter: Cal Test Electronics
Beskrivelse: CONN TERMINATOR PLUG SMA 50 OHM
På lager: 3896 pcs
Hent:
RFQ
Beskrivelse: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 23.62"
På lager: 1178 pcs
Hent: CT3333-60.pdf
RFQ
På lager: 950 pcs
Hent:
Beskrivelse: CONN TERMINATOR JACK SMA
Beskrivelse: CONN TERMINATOR PLUG BNC 50 OHM
Hent: CT3334-50.pdf
CT334
CT334
producenter: Coto Technology
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 180MA 0-200V