2DB-52SA183
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2DB-52SA183
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT
Dataark: 1.2DB-52SA183.pdf2.2DB-52SA183.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2DB-52SA183
Varenummer 2DB-52SA183 Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1039 pcs Datablad 1.2DB-52SA183.pdf2.2DB-52SA183.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Double Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Micro, 2D
Emballage Bulk Andre navne I2DB-52SA183
Driftstemperatur -55°C ~ 85°C Antal rækker 3
Antal positioner 52 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 5A